sobota 5. února 2011

7 veci ktore o mne neviete?

No myslím, že tych vecí by sa našlo aj viac ale vybrať tých 7 naj...to bude ťažké :) Touto cestou by som sa chcela poďakovať milej Káti :) (Katke) :) za túto skvelu úlohu.
:)
No takže čo o mne neviete ? :D fuuu ja ani neviem kde začať :D
možno by na zaciatok bodla nejaka dobra fotečka, kedže som si prešla doteraz svoje všetky članky a našla som sa asi tak na 2 až 3 fotkach :) takže
1. vec by bolo ako vyzeram ? ako človek...občas ako nečlovek :D nepatrim prave medzi tie najstihlejšie ale tak čo?..musia byť na svete aj plnoštíhly a ja patrím medzi nich :)
tieto dve fotečky mam veeeeľmi rada a aj ľudí, ktorí su na nej. Byvali spolužiaci so strednej :)


2.  HM takže nerada sa fotím :D z toho asi vyplyva aj to, že tu nemam veľa svojich fotiek :)

3. Už 3 roky mám priateľa(volá sa Matúš), s ktorým som šťastná ( no občas sa aj pohadame ale kto nie? :D )
Myslím, že je to už ten pravy a zbytok svojho života strávim s ním :)
44. Som za každú srandu :D a som človek, ktorý by sa od rána do večera dokázal smiať a dokážem sa smiať aj na sebe :D Tieto fotky sú z jednej taktiež veľmi zábavnej akcie (povernisážovskej prechadzke po meste s cieľlom kupiť si o 2. ráno zmrzlinu:) Smer TESCO :D5. Som závisla . Nakupovanie je moja droga :) :D Niekedy chytim taku SLINU, že neviem kedy prestať :D


6.Nedokážem len tak sedieť alebo ležať a nič nerobiť. A obdivujem ludí, ktorý to dokážu. Stále musim do niečoho šprtať,vymýšlať niečo nové z čoho vyplýva, že som človek tvorivy :D Ale niekedy sa stane že niečo začnem a nedotiahnem to až do úplneho konca :( a to sa mi na mne nepáči
Som straaaaaašne lenivá aaaaa nerada upratujem :) Ale musim povedať. že tak raz za 3 mesiace ma chytí upratovacia nálada a vtedy by som len upratovala a upratovala....len škoda, že to je len raz za 3 mesiace . :)


7. Milujem zvierata kadejaké :) trhá mi srdce keĎ vidím ako niektory ludia zaobchadzaju so zvieratami. Ako ich tyraju a všetko ostatne. :( NECHAPEM TOMU a ani tomu NIKDY NEBUDEM CHAPAT.

Tak to by bolo asi tak všetko :)
Ak by vás ešte niečo zaujímalo kľudne sa pýtajte :)
Prajem ešte pekný zvyšok soboty :) Môj až taký pekný nebude kedže idem na brigadu a dokonca na NOČNU  ( bože veď ja zaspííím :-/ )
Hm a mam do toho zapojiť asi ďalších 7 ludi? fuuu to bude ťažkeee :D ešte v priebehu dňa doplnim :)2 komentáře:

  1. ;) ty si taká milá! :D a podľa mňa nie si plnoštíhla! si tak akurát :) a si krásna!

    páči sa mi bod 6 ;D ja práve dokážem len tak si ležať, alebo sedieť na posteli, blbo hľadieť von oknom a nič nerobiť .. ale o to v tomto svete ide! všetci sme iní! :D

    a áno! vôbec nechápem ľudí, ktorí dokážu týrať svoje zvieratko ( alebo všeobecne zviera )! však aj to má právo na život!

    OdpovědětVymazat